Banesë në shitje 96m2 në Rrugën B

128,000 € Për Shitje Prishtinë-Mat 1-Rruga B

Banesa gjendët në Lagjen Mati 1 me saktësisht në Rrugën B në ndërtesat e Prime Group (Dervisholli) . Banesa është në katin e 5- të dhe ka këtë rënditje, 1 dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 toalet dhe 1 ballkon. Banesa shitet me cmim prej 128 000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3055

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
96 0 2 1 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1