Zyre me qira 70m2 në lagjën Ulpiana

500 € Për Qira Prishtinë-Ulpianë-

Zyra gjendet në lagjën Ulpiana, në katin 2-të me sipërfaqe 70m2. Zyra ka këtë renditje: 3 hapësira pune, 1 banjo, 1 ballkon dhe posedon ngrohje me termokos. Zyra mobilohet në rast të kërkesës dhe lëshohet me qira me çmim 500 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A3059

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
70 0 2 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Interfon

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1