Zyre me qira me 3 njësi në Ulpianë

350 € Për Qira Prishtinë-Ulpianë-

Zyre me qira 70m2 në Ulpianë. Zyra gjendët në katin e 1-rë dhe ka këtë renditje: 3 njësi pune, kuzhine dhe 1 banjo. Zyra poashtu ka ngrohje me termokos dhe lëshohet me qira me cmim prej 350 euro për muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A3060

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
70 0 0 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1