Banesë me qira me 3 dhoma gjumi te Rruga C

400 € Për Qira Prishtinë-Mat 1-

Banesa me qira me tri dhoma gjumi në Rrugen C ka këtë renditje: 1 dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo si dhe 1 ballkon. Banesa lëshohet me qira në cmim 400 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3112

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
108 0 3 2 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme