Zyre me qira me 3 njësi në Qendër

700 € Për Qira Prishtinë-Qendër-

Zyre me qira 70m2 në Qendër. Zyra gjendet në katin e 3 dhe ka këtë renditje: 3 hapësira pune, 1 kuzhinë, 1 banjo dhe 1 ballkon. Zyra është e sapo renovuar dhe posedon ngrohje qëndrore me Termokos. Zyra lëshohet me qira në cmim prej 700 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A3139

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
70 0 2 0 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme