Shtëpi në shitje 450m2 në Sofali

670,000 € Për Shitje Prishtinë-Sofalia-

Shtëpia gjendet në lagjen Sofalia. Shtëpia e shtrirë në 10 ari parcelë dhe sipërfaqe të brendshme 450m2 ka këtë renditje: në katin e 1: dhomë dite, kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo dhe 1 depo. Kati i 2 ka këtë renditje: 3 dhoma gjumi, 1 dhomë sporti, 1 banjo dhe 1 depo. Kati i 3 ka këtë renditje: 3 dhoma gjumi 1 banjo dhe 1 depo. Shtëpia shtrihet në një pozitë me pamje mahnitëse rrethuar me gjelbrim dhe bukuri natyrore, qetësi dhe mbi të gjitha mbizotëron ajri i pastër. Shtepia shitet në cmim prej 670.000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A3143

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
450 0 7 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Dru,Naftë
  • Garazh: 3

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme