Shtëpi me qira 150m2 në Sofali

1,000 € Për Qira Prishtinë-Sofalia-

Shtëpi me qira 150m2 në lagjen Sofalia. Shtëpia ka 2 kate, kati i I-rë ka këtë renditje: 1 dhomë dite me kuzhinë, 1 banjo, 1 dhomë gjumi dhe kati i 2 ka këtë rendtije: 2 dhoma gjumi dhe 1 ballkon. Shtëpia ka edhe bodrumin dhe 2 garazha. Shtëpia lëshohet me qira në cmim prej 1000 euro për muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A3144

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
150 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme