Banesë me qira me tri dhoma gjumi në Kalabri

Cmimi sipas marrëveshjes Për Qira Prishtinë-Kalabri-

Banesë me qira 130m2 në Kalabri (Emshir). Banesa ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, dy banjo, 1 depo, 1 terasë si dhe një garazhë. Banesa leshohet me qira me cmim sipas marreveshjes .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A3148

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
130 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme