Banesë në shitje 105m2 në lagjen Dardania

170,000 € Për Shitje Prishtinë-Dardani-

Banesa gjendet në lagjen Dardania, në katin 1. Banesa me sipërfaqe 105m2 të shfrytëzueshme dhe 120m2 bruto ka këtë renditje: dhomë dite me tryezari, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, dhomë pune, banjo, 2 ballkona dhe bodrum 16m2 në katin përdhesë. Banesa ka ngrohje me Termokos dhe shitet me çmim 170,000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A3150

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
105 0 2 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme