Banesë në shitje 86m2 në lagjën Mati 1

95,000 € Për Shitje Prishtinë-Mat 1-

Banesa gjendët në lagjën Mati 1 (rruga C), në katin e 8-të . Banesa me sipërfaqe 86m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo ,1 ballkon si dhe një garazhë me depo. Banesa shitet me çmim 95 000 Euro

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A3158

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
86 0 2 1 8

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Veri
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme