Shtëpi me qira 310m2 në Marigona Residence

2,000 € E dhënë me qira Preoce-Marigona Residence-Marigona Residence

Shtëpia gjendet në Preoce në lagjen Marigona Residence. Shtëpia me sipërfaqe 310m2 ka këtë renditje: në përdhesë dhomë dite, kuzhinë, WC, dhomë gjumi me 1 banjo, depo, garazhë. Në kat: tri dhoma gjumi njëra nga to master bedroom, 1 banjo, 1 depo, 2 ballkone dhe tarracë. Nënkulmi i shfrytëzueshëm dhe i përshtatshëm për hapësirë pune, dhomë apo ambient për argëtim,me një banjo. Shtëpia lëshohet me qira me çmim 2000 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented House Used A3160

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
310 310 4 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme