Banesë në shitje 94m² në Rrugën C

94,000 € Për Shitje Prishtinë-Mat 1-

Banesë në shitje 94m² rruga C, më saktësisht në Kompleksin Banesorë Rukolli. Banesa është ne katin e 7-të, ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 toalet si dhe një terasë. Banesa shitet me cmim prej 94 000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A3206

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
94 0 2 1 7

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme