Banesë në shitje 84m² në Arbëri

93,000 € E Shitur Prishtinë-Arberi-

Banesë në shitje 84m² në Arbëri, me saktësisht në kompleksin banesorë Butrinti. Banesa është në katin e 1-rë, ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 toalet, 1 depo si dhe një terasë. Banesa shitet me cmim prej 93 000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Sold Apartment Under Construction A3207

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
84 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme