Banesë në shitje 90m2 në Veternik

99,000 € E Shitur Prishtinë-Veternik-Prime City

Banesa gjendet në kompleksin Prime City e cila gjendet në katin e 4. Banesa prej 90m2 ka këtë renditje: 1 dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC dhe 1 ballkon. Banesa është e gatshme ne fund të vitit 2023. Banesa shitet me cmim 99.000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Sold Apartment Under Construction A3220

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
90 0 2 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme