Banesë në shitje 116.69m2 në Veternik

128,400 € Për Shitje Prishtinë-Veternik-Prime City

Banesa në shitje 116.69m2 gjendet në kompleksin Prime City në Veternik. Banesa gjendet në katin e 4 dhe ka këtë renditje: 1 dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 wc dhe 1 depo. Banesa është e gatshme ne fund të vitit 2023 dhe shitet në cmim prej 128,400 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A3221

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
117 0 3 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme