Duplex penthouse 231,81m² + 53.05m² në Veternik

284,168 € Për Shitje Prishtinë-Veternik-

Duplex penthouse gjendet në kompleksin Prime City Veternik. Duplex penthouse 284.86m² është në katin e 5-të dhe 6-të. Kati i 5 ka (107.44 m2 +47.71m2 terrasë ) ndërsa kati 6 ka ( 124.37+5.34m2 terasë). Banesa është e gatshme në dhjetor 2023. Cmimi i hapësirës së brendshme është 1100€ për m², ndërsa për terasë është 550€ për m².

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Duplex Under Construction A3224

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
285 0 0 0 5,6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme