Banesë në shitje 96m2 në Rrugën C

110,000 € Për Shitje Prishtinë-Mat 1-

Banesa gjendet në Rrugën C, në katin 7. Banesa me sipërfaqe 86m2 neto dhe 96m2 bruto ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 depo dhe 1 ballkon. Ndërtesa ka ashensor, hyrje me çip dhe vendparkim. Banesa ka orientim jug-lindje dhe shitet me çmim 110,000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A3228

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
96 0 2 2 7

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme