Lokal me qira 300m2 në lagjen Arbëria

Cmimi sipas marrëveshjes Për Qira Prishtinë-Arberi-

Lokali gjendet në Arbëri, në katin 1. Lokali ka sipërfaqe 300m2 dhe pamje drejt qendrës të qytetit. Posedon 2 WC, ngrohje me rrymë në dysheme dhe ndriçim natyral gjatë tërë ditës. Lokali lëshohet me qira me çmim me marrëveshje.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A3230

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
300 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme