Banesë me qira me dy dhoma gjumi në Lagjën Kodrina

Cmimi sipas marrëveshjes Për Qira Prishtinë-Mat 1-Kodrina

Banesë me qira me 2 dhoma gjumi, banesa gjendet në Kompleksin Banesorë Kodrina ne katin e 1-rë. Banesa ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 tualet, 1 ballkon dhe një garazhë me depo. Banesa lëshohet me qira me cmim sipas marrëveshjës

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A3243

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
88 0 2 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme