Apartament ne shitje te Shkembi i Kavajes

38,000 € E Shitur Durrës-Shkembi i Kavajes-Shkembi i Kavajes

Apartamenti gjendet ne Durres te shkembi i Kavajes ne katin e VI. Apartamenti ka siperfaqe prej 53m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Apartamenti shitet me cmim prej 38.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Sold Apartment Used A1442

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
0 53 1 1 6

Karakteristika

  • View to Sea

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme