Shtëpi në shitje 200m2 në Royal Green Residence

256,000 € Për Shitje Prishtinë--Royal Green Residence

Shtëpia gjendet në Zllatar, në lagjen e mbyllur Royal Green Residence. Shtëpia me sipërfaqe 200m2 ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 WC, 2 depo dhe tarrasë. Shtëpia dorëzohet në fund të vitit 2023 dhe shitet me çmim 256,000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Under Construction A3252

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
200 0 3 2

Karakteristika

  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme