Banesë në shitje 56 m2 në Tophane

72,800 € Për Shitje Prishtinë-Tophane-

Banesë në shitje 56m2 në lagjën Tophane. Banesa është në katin e 6-të dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Banesa shitet me cmim prej 72 800 euro

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3259

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
56 0 1 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme