Banesë në shitje 94m² në Mati 1

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë--Rr. Hysni Xhemajli

Banesë në shitje 94m² në Mati 1. Banesa ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo,1 toalet , 1 terasë si dhe një garazhë. Banesa shitet me cmim sipas marrëveshjes.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A3275

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
94 0 2 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme