Zyre me qira me 4 hapësira në Aktash

1,600 € E dhënë me qira Prishtinë-Aktash-

Zyra gjendet në Aktash, në katin 1. Zyra me sipërfaqe 129m2 ka këtë renditje: 4 hapësira, kuzhinë, 2 banjo, 3 ballkona dhe 1 depo. Zyra është me inventar, ka ngrohje me Termokos dhe pozita e saj është e përtshtatshme për reklamë. Poashtu ndërtesa ka kamera sigurie dhe recepsion 24/7. Zyra lëshohet me qira me çmim 1,600 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Office Used A3283

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
129 0 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme