Shtëpi me qira 203m² në Lagjën Veternik

2,000 € Për Qira Çagllavicë - Prishtinë--

Shtëpia gjendet në lagjen Veternik. Shtëpia ka hapësirë të brendshme prej 203m² dhe ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, 4 dhoma gjumi dhe tri banjo. Shtëpia lëshohet me qira me çmim prej 2000 EURO për muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House New A3284

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
203 0 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme