Shtepi me qira ne Sofali

2,000 € Per Qira Prishtinë-Sofalia-Shpetim Robaj

Shtepia gjendet ne Sofali e shtire ne nje haspire prej 5Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 380m2 dhe ka kete renditje: dy dhoma dite, dy kuzhina, kater dhoma gjumi, tri banjo dhe garazhe. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 2.000euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1533

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
380 380 4 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme