Shtepi me qira ne lagjen Qershia

1,200 € Per Qira Çagllavicë - Prishtinë-Lagjja Qershia-Lagjja Qershia

Shtepia gjendet ne Lagjen Qershia e shtrire ne nje hapsire prej 3.2Ari dhe siperfaqe prej 202m2. Shtepia ka kete renditje: dhoma dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, wc dhe garazhe. Shtepia leshohet me qira cmim prej 1.200euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House New A1534

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
202 202 4 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme