Banese ne shitje ne Dardani

119,000 € E Shitur Prishtinë-Dardani-Lek Dukagjini

Banesa gjendet ne Dardani ne rrugen Lek Dukagjini ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 78m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet e mobiluar me cmim prej 119.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Sold Apartment Used A1536

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
78 78 2 1 4

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme