Kat shtepie me qira ne Mahallen e Muhagjereve

1,000 € E dhënë me qira Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-Adrian Krasniqi

Kati i shtepise gjendet ne Mahallen e Muhaxhereve ne rrugen Adrian Krasniqi ne katin e III. Kati i shtepise ka siperfaqe prej 130m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe garazhe. Kati i shtepise leshohet me qira e mobiluar me cmim prej 1.000euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented House New A1538

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
130 130 3 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme