Banese ne shitje ne Bregun e diellit

150,000 € Per Shitje Prishtinë-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet ne Bregun e Diellit ne objektin Ontexi ne katin perdhese. Banesa ka siperfaqe prej 125m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 150.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1541

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
125 125 3 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme