Banese ne shitje ne Bregun e diellit

116,400 € Per Shitje Prishtinë--Hyzri Talla

Banesa gjendet ne Bregun e Diellit ne objektin Ontexi ne katin perdhese. Banesa ka siperfaqe prej 97m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 116.400euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1542

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
97 97 2 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme