Banese ne shitje ne Aktash

86,000 € Per Shitje Prishtinë-Bregu i Diellit-Eqrem Cabej

Banesa gjendet ne rrugen Eqrem Cabej ne katin e II. Banesa ka pamje nga qyteti, siperfaqe prej 86m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 86.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1543

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
86 86 2 1 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme