Zyre me qira ne Qender

12,800 € Per Qira Prishtinë-Qendër-Ukshin Hoti

Zyret gjenden ne qender ne rrugen Ukshin Hoti. Objekti ka siperfaqe prej kater kate ma nga 200m2, ne cdo kat ka nga dy wc, dhe posedon15 deri ne 20 vendparkime. Objekti leshohet me qira me cmim prej 16.00euro per m2 .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A1550

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
800 0 0 0

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme