Banese ne shitje ne Veternik

74,151 € Per Shitje Prishtina e Re-Veternik-Konak - Veternik

Banesa gjendet ne Veternik ne kompleksin e Konakut ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 82.39m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 900euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A1551

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
82.39 0 2 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme