Banese ne shitje ne Qender

53,000 € Per Shitje Prishtinë-Qendër-Tring Smajli

Banesa gjendet ne Qender ne rrugen Tring Smajli ne katin e V. Banesa ka siperfaqe prej 49m2 dhe ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 53.000euro. :

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1552

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
49 0 1 1 5

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme