Banese me qira ne Arberi

600 € Per Qira Prishtinë-Arberi-Arberi

Banesa gjendet ne Arberi ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 90m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 600euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1553

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
90 -- 3 1 6

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme