Banese luksoze me qira ne Arberi

5,000 € Per Qira Prishtinë-Arberi-Arberi

Penthouse - Duplex gjendet ne Arberi e shtrire ne nje siperfaqe prej 330m2 banim + terase 200m2. Penthouse ka kete renditje: dy dhoma dite te medha, kuzhine, pese dhoma gjumi, kater banjo, wc, podrum dhe garazhe per pese vetura. Posedon liftin e ndare vetem per penthouse, pompe termike, dy kamina etj. Penthouse leshohet me qira e mobiluar dhe e kompletuar me te gjitha orendit e nevojshme.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Penthouse Under Construction A1557

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
330 0 5 4 7,8

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme