Banese ne shitje me tri dhoma gjumi ne Mat

138,000 € Per Shitje Prishtinë-Mat 1-Muharrem Fejza

Banesa gjendet ne Mat ne rrugen Muharrem Fejza ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 115m2 dhe ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 1.200euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A1558

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
115 0 3 1 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme