Penthouse me qira ne Arberi

1,500 € Per Qira Prishtinë-Arberi-Arberi

Banesa gjendet në lagjen Arbëria (Dragodan) në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Tregtia, ka gjithsej 230m2 banim si dhe 100m2 Terasë në katin e VIII-të. Banesa gjithashtu ka edhe sistemin e klimatizimit si dhe ventilimit në çdo dhomë, e që mund të kontrollohet për secilën dhomë veçantë. Banesa ka këtë renditje: 1 Dhomë dite me dy ambiente; 3 dhoma gjumi (2 master bedroom), 1 dhomë pune; 1 kuzhinë me tryezari, 3 banjo (2 në master bedroom), 2 ballkona, 1 terasë 100m2 (me jakuzzi),1 shpajz, 1 WC, 1 garazhë.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Penthouse Used A1559

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
230 330 3 3 8

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme