Shtepi me qira ne Marigona Residence

700 € E dhënë me qira Preoce-Marigona Residence-Marigona Residence

Shtepia gjendet ne Preoce ne lagjen Marigona Residence e shtrire ne nje hapsire prej 4 ari .Shteia ka siperfaqe prej 174 m2 dhe ka kete renditje : dhome dite,kuzhine,tri dhoma gjumi,dy banjo ,nje wc. Shtepia leshohet me qira me çmim prej 700 euro ne muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented House Used A1563

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
174 174 3 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme