Penthouse ne shitje ne Veternik - EXDC

300,000 € Per Shitje Prishtinë-Veternik-Veternik

Penthouse gjendet ne Veternik ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 299m2 banim dhe 300m2 terase ka mundesi ndryshimi, pasi qe nuk eshte akoma e perfunduar. Banesa shitet me cmim prej 300.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Penthouse Under Construction A1566

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
299 299 0 0 6

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme