Banese me qira ne Bregun e diellit

450 € E dhënë me qira Prishtinë-Bregu i Diellit-Bregu i diellit

Banesa gjendet ne Bregun e diellit ne objektin Ontexi ne katin e VIII. Banesa ka siperfaqe prej 87m2 dhe ka kete renditje: dhome dite kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe garazhe. Banesa leshohet me qira me cmim prej 450euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment Used A1567

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
87 87 2 1 8

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme