Banese ne shitje ne Veternik

83,000 € Per Shitje Prishtinë-Veternik-Veternik

Banesa gjendet ne Veternik ne objektin EXDC ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 72m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa eshte moderne dhe shitet me cmim prej 83.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A1568

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
72 72 2 1 6

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme