Banese me qira ne rrugen B

300 € Per Qira Prishtinë-Mat 1-Rruga B

Banesa gjendet ne rrugen B,ne kompleksin e ndertuar nga Kompania Dervisholli ne katin e 10. Banesa ka siperfaqe prej 86m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 300euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A1571

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
86 86 2 1 10

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme