Banese me qira ne Mat

400 € Per Qira Prishtinë-Mat 1-Jakovë Xoxa

Banesa gjendet ne Mat ne rrugen Jakovë Xoxa ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 115m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe vendparkim. Banesa leshohet me qira me cmim prej 400euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A1572

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
115 115 3 2 6

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme