Banesë me qira me dy dhoma gjumi në Mati 1

450 € E dhënë me qira Prishtinë-Mat 1-

Banesë me qira në lagjen Mati 1 me sipërfaqe 83m2. Banesa gjendet në katin e 2 dhe ka këtë renditje: 1 dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 WC. Banesa lëshohet me qira me cmim 450 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment New A3376

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
83 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme