Banese me qira ne Mat

300 € Per Qira Prishtinë-Mat 1-Jakovë Xoxa

Banesa gjendet ne Mat ne rrugen Jakovë Xoxa ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 82m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, wc ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 300euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A1574

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
82 82 2 1 6

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme