Banese ne shitje ne rrugen B

121,000 € E Shitur Prishtinë--Rruga B

Banesa gjendet ne rrugen B ne kompleksin Royal ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 110m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, ballkon, banjo dhe wc. Banesa shitet me cmim prej 1.100euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Sold Apartment Used A1575

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
110 110 3 1 6

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme