Banese ne shitje ne Mat

135,000 € Per Shitje Prishtinë--Isuf Sokoli

Banesa gjendet ne Mat ne rrugen Isuf Sokoli ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 135m2 dhe ka kete rendtje: Dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, wc, dhe tri ballkona. Banesa shitet e perfunduar me cmim prej 135.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A1577

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
135 0 3 1 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme