Banese ne shitje ne lagjen Aktash

62,000 € E Shitur Prishtinë--Ganimete Tërbeshi

Banesa gjendet në lagjen Aktash, afër objektit te OSBE-së, në rrugën Ganimete Tërbeshi, është tërësisht e renovuar dhe është në katin e III-të. Banesa ka këtë renditje: dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 62.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Sold Apartment Used A1578

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
64 0 1 1 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme